Veido zonoje atliekamos tik antakių permanento naikinimo bei mažų tatuiruočių šalinimo procedūros.
  • Žaizdos
  • Nėštumas/maitinimas
  • Epilepsija

Saugiai atliekama lazerinė tattoo ar antakių permanentinio makiažo šalinimo procedūra nežaloja odos ir randams atsirasti nėra galimybės, nes lazerio impulsas nepažeidžia odos vientisumo, o veikia tik į pigmento molekulę, ją suskaidydamas į smulkesnes daleles.

Seansų kiekis ir laiko tarpai tarp jų individualiai priklauso nuo tatuiruotės/ permanento amžiaus, lokacijos, ryškumo, pigmento sudėties ir jo kiekio, bei odos pažeidimo po tatuiravimo, taip pat nuo jūsų amžiaus, gyvenimo būdo (rūkymas, aktyvi veikla, vaistų vartojimas). Dažniausiai permanentinis makiažas pašalinamas per 3 – 5 vizitus. Tatuiruotėms pilnai pašalinti gali prireikti 5 – 9 vizitų ir daugiau.
Pasitelkdami lazerinę šalinimo technologiją mes visuomet siekiame pačių geriausių rezultatų, tačiau pažymime, kad pigmento suskaidymas į mažesnes dalelytes yra tik pusė darbo. Likusią atlieka pats žmogaus organizmas, tiksliau limfinė sistema, kuri pašaliną suskaidytą pigmentą iš odos. Todėl rezultatai yra labai individualūs.

Taip. Tik intensyvus deginimasis natūralioje saulės ar dirbtinėje (soliariumo) šviesoje turėtų būti apribotas 2 sav. prieš procedūrą ir po jos arba ta vieta pridengiama papildomai, taip pat rekomenduojama naudoti SPF50.